Hakkımızda

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Eğitim

Eğitim

Eğitim
Açıklama

     Kurumsal işletmelerde, personellerin teknik konularda belli bir bilgi, beceri ve deneyime sahip olmaları, organizasyonun işleyişi açısından oldukça önemlidir. Kurumsal yapıya önem veren işletmelerin, yeni nesil teknolojilere geçiş süreçlerinde personellerin adaptasyonuna çok fazla önem verdikleri bilinen bir olgudur. Profesyonel danışmanlık firmaları, bu anlamda kurumlara ve şirketlere belli konularda uzun vadeli eğitimler sunar.

 

     Bu firmalardan biri olan E-Sistem; sistemden yazılıma, network’ten veri güvenliğine kadar pek çok konuda profesyonel destek sunmaktadır. Bu tip eğitimler sayesinde, tüm bu sürecin sonunda kurumlar adına katılım gösteren kişilerin bilgi düzeylerini artırmak ve özellikle de organizasyonun dışa olan bağımlılığını azaltmak, en temel amaçtır.

 

     Söz konusu alanların her biri çok hızlı bir biçimde güncellenmekte ve dönüşüme uğramaktadır. Böyle bir hız karşısında geleneksel metotlar içine sıkışan kurumların geleceğe taşınma olasılıkları söz konusu bile değildir. E-Sistem, her biri kendi alanlarında uzman olan danışmanlar ve eğitmenlerle uygulamalı eğitimler sunmaktadır.

 

     Uygulamalı eğitimler haricinde örnek vakalar, teorik takviyeler, sınavlar, değerlendirmeler, eğitimin tam manasıyla pekişmesini sağlamaktadır. Eğitimler, kurumlarda hemen pratik düzeyde kullanılmaya yönelik olduğu için fayda odaklıdır. Eğitimleri sunan kadromuz, Linux server, Network, veri yedekleme, güvenlik, sanallaştırma, depolama, Windows server ve daha pek çok konuda uzmanlaşmıştır.

 

     Bilgi teknolojileri alanında belli bir istikrarla personellerin eğitimlerden geçirilmesi, sistemlerin daha kolay tanınmasını ve benimsenmesini sağlar. Katılımcılar burada aldıkları eğitimleri sahada ve kurumsal alanlarında kolaylıkla uygulayabilir. E-Sistem’in sunduğu eğitimlerle; bilişim teknolojileri, sistem altyapısı, network, güvenlik gibi konularda asla geri kalmazsınız.

 

     Bu noktada E-Sistem daha çok kurumların temel ihtiyaçlarına odaklanır ve oluşturduğu analizlerle beraber bir eğitim müfredatı oluşturur. Bu eğitimlerin saha deneyimleri ve belli pratik çalışmalarla pekişmesi, katılımcıların çok daha verimli sonuçlar almasını sağlamaktadır. Bahsi geçen konular, rastlantısal olarak öğrenilecek konular değildir.

 

     Belli bir teorik altyapıyı ve pratik deneyimi zorunlu kılan bu eğitimler sayesinde rekabet avantajını ele geçirebilir, son teknolojik gelişmelere hemen adapte olabilir, iş verimliliğinizi yükseltebilir ve organizasyonunuzun gelişimine katkıda sunabilirsiniz.

 

     Bir kurumsal işletmede, organizasyonun başarısı, büyük ölçüde personellerin niteliğine ve donanımına bağlıdır. Personellerinin donanımını bu tip eğitimlerle beraber yukarı çeken oluşumlar, bunun somut karşılıklarını orta ve uzun vadede alabilmektedir.

 

     Son teknoloji eğitim metotları ve uzmanlık alanlarının şart koştuğu sertifikalara sahip olan eğitmenleriyle E-Sistem fark yaratmaya devam etmektedir. Yazılım, bilişim, sistem, network, güvenlik ya da veri gibi bugün için son derece kilit konularda yetkinlik kazanmak adına E-Sistem’in sunduğu eğitimlere ilgi gösterebilirsiniz.

 

     Farklı alanlarda sunduğumuz eğitimler sayesinde personellerinizin gelişimi ile kurumunuzun gelişimi paralel bir biçimde ilerleyecektir. Bugün, kabul edileceği üzere bahsi geçen teknik konular, yaşamımızda ve iş süreçlerinde son derece kilit bir yere sahiptir.

 

     Kurumsal işletmelerde personellerin rekabet avantajı oluşturmak amacıyla aldıkları eğitimlerin en önemli faydası, öz güven ve başarı duygusunun ciddi düzeyde yükselmesidir. Personellerin iletişim yönünün güçlenmesi de aynı şekilde söz konusu eğitimlerin sonuçları arasında gösterilebilir. Öte yandan personellerin yeni sorumluluklar alma noktasındaki isteğini olumlu etkiler.

 

     Personeller her ne kadar kendi alanlarında temel becerilere sahip olsalar da hızlı bir şekilde dönüşen dijital dünyada kullanmak zorunda kalacakları sistemsel altyapıları daha yakından tanımak ve güçlü bir kontrol sağlamakla yükümlüdür. Bunun yolu da E-Sistem tarafından farklı teknik konularda sunulan eğitimlerden geçmektedir.

 

     20 yıla yakın deneyimiyle hem kamu hem de özel sektörde yer alan E-Sistem, eğitimler dışında organizasyonlara yazılım ve anahtar teslim projeler noktasında da destek veren köklü bir oluşumdur. E-Sistem’den danışmanlık ya da eğitmenlik noktasında profesyonel destek almak adına dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.