Hakkımızda

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Hakkımızda

E-Sistem

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörün isteklerini ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden kendi deneyimimizi ve bilgimizi de katarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Her zaman yenilik odaklı, ileriye dönük ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek üzere başlayan yolculuğumuzdaki istikrarlı başarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz. Bunun yanında personel gücü ve teknik altyapısı ile adından söz ettirmeyi başarmış, farklılaştırmış kalite sistemleri ve sertifikaları ile sektör devlerinin arasında kendisine yer edinmeyi başarabilmiş ve ilerleyişi her geçen gün durmadan devam ederek ilerleyişini sürdürmeyi hedeflemiştir.

E-Sistem ailesi; kurulduğu zamandan itibaren çalışma prensiplerinde sürekli geliştirilen müşteri odaklı hizmet politikasını benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek bu konuda başarılı olabilmek adına çalışanlarımız ile birlikte elimizden gelen her türlü çabayı göstermektir. Temel politikamız her zaman en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri ve çözümleri markadan bağımsız olarak müşteriye sunmaktır. Müşterilerimizi iş ortağı olarak görüp ilişkilerimizde sorunlara mümkün olduğunca empati ile yaklaşır ve çözüm odaklı olmak ise hedefimiz doğrultusundadır. Bu yüzden müşterilerimize karşı dürüst ve tarafsız olarak yaklaşarak onlara profesyonel çözüm ortaklığı sağlamaktayız. Müşterimizin memnun olmadığı bir çalışmanın bizi de memnun etmeyeceğinden dolayı sorunu telafi etmek için elimizden geleni yapma gayretini göstermekteyiz.

E-Sistem ailesi; size anlık çözümler, kısa vadeli kolaylıklar sağlamak yerine geleceğe yönelik geniş bir bakış açısı ve çözümler üretmektedir. Planlanan kalıcı BT yatırımlarının kurumsal verimlilik bakımından önemini bilerek bu doğrultuda hareket etmektedir. Müşterilerimizin her türlü bilgisayar ve iletişim teknolojisi gereksinimlerini karşılayarak bilişim hizmetlerini müşterilerimize bu bilinç ile sunulmaktadır. Bugün turizm sektörü, kobiler, kamu ve özel kuruluşlara, BT danışmanlığı hizmeti, networking, donanım, sarf malzeme tedariği ve yazılım desteğini başarı ile vermektedir. Dünyanın her yerindeki iş kolları için; yeni fikirler ve yeni teknolojiler geliştirmeye, değer katmaya ve hayallerine ortak olmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.