Hakkımızda

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Sistem

Sistem

Sistem
Açıklama

     Bugünün teknoloji evreninde işletmeler için son derece önemli bir kavram haline gelen sistem, en basit tanımıyla birbiriyle etkileşim içinde bulunan elemanlar topluluğu denilebilir. Sistemi oluşturan öğeler atasında daimi ve bilinçli bir ilişki ağı söz konusudur. Bir işletmede teknik anlamda sistemin iyi bir şekilde sonuç vermesi adına kimi temel ilkelerden söz etmek mümkündür.

 

     Başarılı bir sistem altyapısı, kendisinden talep edilen görevleri, uygun maliyetlerle yerine getirmek durumundadır. Öte yandan sistemin sonuç vermesi, esnek olmasıyla ilintilidir. Aynı şekilde iyi bir sistem, amaç bütünlüğüne bağlı olmalıdır ve anlaşılır olmaktan uzaklaşmamalıdır.

 

     Günümüzde, işletmelerde ve kurumlarda farklı dinamiklere ve ihtiyaçlara bağlı olarak çeşitli protokoller tercih edilir. İşletmelerde olası hatalara karşı sistemle alakalı geri bildirimlerin ve çözümlerin son derece hızlı olması gerekir. Asgari kesinti ve veri kaybıyla bu tip süreçlerin atlatılması da E-Sistem gibi alanında uzman platformlar sayesinde gerçekleşir. Sistemler, bilindiği üzere birbirinden farklı yazılımlarla desteklenir. Söz konusu yazılımlar, verilerin kopyalanması, iletimi, depolanabilmesi gibi konularda verimliliği belirler.

 

     E-Sistem, işletmenizin en kritik konularından biri olan sistem altyapınızda güvenli, profesyonel ve esnek çözümler üretmeye devam ediyor. Sistem alanında deneyimli ekibimizle ve danışman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve verimliliğinizi artırmak adına sizlerle beraber hareket ediyoruz. Bu kapsamda; sunucu çözümleri, veri depolama çözümler ve veri yedekleme çözümlerine dair hizmetlerin E-Sistem farkıyla sadece bir tık uzağında olduğunu unutmayın!

 

     İşletmeniz özelinde, sistem altyapınızın etkin ve güvenli bir şekilde faaliyet göstermesi için tüm detayların büyük bir titizlikle ele alınması gerekir. Özellikle de dış tehditlere karşı güvenli bir kalkan oluşturması son derece önemlidir. Sistem altyapısını denildiği zaman akla gelen ilk hizmetlerden biri veri depolama çözümleridir. Ortak bir sistem üstünde kuruma dair tüm veriler toplanır ve hem güvenliği hem de erişilebilirliği kontrol altında tutulur.

 

     Verilerin hacmi arttıkça güvenlik konusundaki hassasiyet de aynı ölçüde artış gösterir. Bu da bize yedekleme çözümlerinin önemini bir kez daha hatırlatır. Sistemleri bugün itibariyle tehdit eden öğelerin artması nedeniyle gerekli güvenlik altyapısının oluşturulması ve önlemlerin alınması şarttır. Yüksek yazılım sistemleri; ancak güvenlik alanına ve teknolojiye yatırım yapmakla mümkündür.

 

     Yedekleme çalışmaları sayesinde verilerin düzenli bir şekilde güvenliğini koruma altına alabilirsiniz. Sistemsel yedeklemelerin yapılmadığı durumlar, bilgi bankasının risk altında olması anlamına gelir. Yüksek güvenlikli veri depolama ve veri yedekleme çözümleri, organizasyon içi verimliliği ve performansı önemli oranda artırır.

 

     Kurum ve işletmelerinizde oluşabilecek herhangi bir aksilik durumunda sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak adına bilişim sistemleriniz ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Bu sayede de sadece size özgü çözümler üretmek konusunda önemli bir avantaj elde edebiliyoruz.

 

     E-Sistem, hem saha çalışması hem de danışmanlık düzeyinde size profesyonel seviyede destek vermektedir. İşletmeler için bugün en önemli konulardan bir tanesi, sistemlerinin belli bir süreklilik ve istikrar içinde verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesidir. Çünkü sistemsel düzeyde oluşabilecek en ufak hataların bile çok ciddi maddi ve prestij kayıplarına neden olduğu bilinir.

 

     Sistem hizmetleri; sunucu çözümleri, depolama, yedekleme veya sanallaştırma gibi çok kritik konuları bünyesinde barındırır. Tüm bu çözümler iş sürekliliğini sağlar ve bilgi teknolojileri alanında etkinliğin devam etmesine zemin hazırlar.

 

     E-Sistem platformu, sistem altyapısına dair tüm bu konularda kurumsal işletmelere destek sunarak verimliliğin artmasını sağlamaktadır. Donanım ve yazılım eksenli çözümleri alanlarında uzman ve sertifikalı kadrosuyla pekiştiren E-Sistem, düşük maliyetler dışında kesintisiz iş sürekliliği ve yüksek performans konusunda ciddi bir avantaj yaratıyor.