Hakkımızda

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Veri Güvenliği

Veri Güvenliği

Veri Güvenliği
Açıklama

     Veri güvenliğinin ne olduğunu, ne işe yaradığını bilmek gerekmektedir. Şöyle açıklayacak olursak; verileri onaylanmamış erişime karşı ve veri gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumak için kullanılan koruyucu önlemleri ifade etmektedir.  Yeni nesil, teknoloji süreçlerine hakim, her firmanın kendi özelindeki yapı ve ihtiyacına dönük çalışmaları sunarak şirketlerin veri kaybını, bilgi sızıntılarını veya diğer yetkisiz veri işleme işlemlerini önlemek için hem teknik hem de organizasyonel güvenlik kontrollerini kapsayan uygun bir güvenlik seviyesini benimseyen E-Sistem müşterileri için güvenilir bir çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

 

     E-Sistem, belirlediği ilke doğrultusunda sürdürebilir teknoloji çözümleri ile iş ortaklarını geleceğe taşımayı hedeflemektedir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini tespit etmek, sorunlarına çözüm yolları bulmak, güvenilir bir alt yapı ile işletmelere özel olarak tasarlanan modelleri onlar adına inşa etmek ve anahtar teslimi hizmetler sunmayı amaçlamıştır. Tüm bunlar için alanında uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye hazırdır.