Hakkımızda

E-Sistem 2017 senesinde kurumsal firmalara ve kamuya yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerini almayı başararak yazılım ve anahtar teslimi birçok projeye imza atmıştır.

Yazılım

Yazılım

Yazılım
Açıklama

     En basit tanımı ile yazılım, derlenmiş komutlar bütünü olarak ifade edilir. Donanıma tam anlamıyla hayat veren yazılımda; programlar, programlama dilleri ya da belgelemeler, bir tür enstrüman olarak kullanılır. Kurumsal yazılım çözümleri konusunda inovatif yaklaşımlar geliştiren uzmanlar, bu aşamada ciddi anlamda fark yaratmayı başarır.

 

     Günümüzde yazılım, yaşamımızın hemen her alanında kendini gösterir. İnşaattan cep telefonuna, internetten bilgisayara, eğitimden medya ve eğlence sektörüne kadar pek çok noktada yazılım, teknoloji odaklı işleyen süreçlerin belirleyicisi olmaktadır. Yazılım, kurumsal markalaşma süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olmaya başladıkça küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere pek çok girişimci, yazılımla alakalı yatırımlarını artırmaya başlamıştır.

 

     Yazılımın niteliğinde ihtiyaca uygun performanslar sunacak olan işlemcilerin ve donanımların saptanması önemlidir. İşlemciler tarafından desteklenen programlama dili ile söz konusu dil için uygun bir derleyici, önemli bir yer tutar. Söz konusu yazılım eğer bir bilgisayar için gerçekleşiyorsa, o zaman işletim sistemi önemli bir kriter haline gelir.

 

     Yazılım genellikle bilgisayar yazılımları ve elektronik yazılımlar olmak üzere iki ayrı grupta incelenmektedir. Neticede bilgisayar da bir elektronik cihaz olarak kabul görür; ancak yazılımın mantığı çok farklı olduğu için ayrı bir kategoride incelenir. Öte yandan bilgisayar yazılımları da kendi içinde uygulama yazılımları, sistem yazılımları ve bilgisayar programlama araçları olmak kaydıyla üçe ayrılır.

 

     E-Sistem tüm bu yazılım türlerine hâkim uzman kadrosuyla profesyonel düzeyde yazılım çözümleri geliştirmeye devam etmektedir. Mesela uygulama yazılımları, bilgisayarlarda bir görevi yapmak amacıyla oluşturulan yazılım türüdür. Ofis programları, fotoğraf düzenleme programları ya da oyunlar, bu yazılım türüne örnek olarak gösterilebilir.

 

     Kurumsal işletmelerde yazılım altyapısı oluşturmanın en önemli faydalarını şu şekilde özetlemek mümkündür:

 

  • Çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.
  • Kullanıcıların tarafından sevilen ve hemen adapte olunan, uçtan uca yazılım çözümleriyle tanışabilirsiniz.
  • Kurumsal işletmenizdeki yatırım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Evrensel düzeyde kabul edilen güvenlik sertifikaları sayesinde projelerinizi güven duygusu içinde geliştirebilirsiniz.
  • Bugün için kurumsal alanlarda yazılım çözümleri geliştirmek, lüks bir harcama kalemi değil, tam anlamıyla zorunluluktur. Yazılım konusundaki doğru tercihler ve yatırımlar sayesinde iş performansını somut bir şekilde artırabilir ve verimliliği katlayabilirsiniz.
  • Müşteri odaklı işletme anlayışını güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda raporlama ve veri analizi gibi konularda önemli adımlar atabilirsiniz.
  • Yabancı yazılım firmalarına kıyasla yazılım çözümlerini yerli bir firmaya emanet etmek, küresel politikalardan etkilenmemek adına önemli bir detaydır. Organizasyonunuzun yazılım ayağını teslim ettiğiniz firma, sizin yerinize karar vermez. Altyapınızı oluştururken yerel dinamiklere ve kültürel detaylara uygun şekilde hareket edilir. E-Sistem, yazılımınızı geliştirirken en doğru metot ve teknolojileri saptar ve yol haritasını sizinle detaylı olarak paylaşır. E-Sistem, yazılım çözümlerini şeffaflık ilkesinden ödün vermeden ortaya koyar

 

     E-Sistem çatısı altında yer alan ve kendi alanlarında her biri uzman olan ekibimiz, öncelikle yazılım odaklı ihtiyaçlarınızı belirliyor. İhtiyaçlarınıza yönelik analizlerinizi gerçekleştirdikten sonra, açık kaynak kodlu teknolojileri benimseyerek uygulama süreçlerini başlatıyor.

 

     Kurumsal işletmelerinizin yazılım aşamasında; analiz ve tasarım, kodlama, yükleme, test ve düzeltmeler ve dokümantasyon kronolojik olarak uygulanıyor. Hem kurumsal yapınızı geliştirecek hem de iş verimliliğinizi ya da hacminizi büyütecek olan etkenlerden birinin yazılım çözümleri olduğunu unutmayın! İhtiyaçlarınıza bu noktada çok hızlı bir şekilde yanıt vermeyi başaran E-Sistem, firmaların internet ortamında doğru bir şekilde temsil edilmesine olanak tanımaktadır. Yeni nesil kurumsal yazılım çözümleri için E-Sistem ekibiyle iletişim kurmanız yeterlidir.